domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805J5000272KXR
0805J5000272KXR
0805J5000272KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J5000272KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805J5000272KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 500V X7R 0805
(v amerických dolarech)
24000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J5000272KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 500V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 358206 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 2700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 2700pF