domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805J5000561JXT
0805J5000561JXT
0805J5000561JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805J5000561JXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805J5000561JXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 500V X7R 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805J5000561JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 500V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 315821 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 560pF