0805Y0100334MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y0100334MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0805Y0100334MXT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0805Y0100334MXT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 246641 pcs | Datový list | MLCC Standard Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 10V | Tolerance | 0.33µF |
| Tloušťka (Max) | X7R (2R1) | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | FlexiCap™ |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 0805Y0100334MXT | Lead Style | 0.051" (1.30mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 0.33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 |