domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y0502P20BCR
0805Y0502P20BCR
0805Y0502P20BCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y0502P20BCR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y0502P20BCR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
24000 pcs
Product parameter
Part Number 0805Y0502P20BCR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118583 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.1pF Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) kapacitní 2.2pF