domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y0630331MDT
0805Y0630331MDT
0805Y0630331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y0630331MDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y0630331MDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 63V X7R 0805
Product parameter
Part Number 0805Y0630331MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 63V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 293531 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 330pF