domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y1000331JXT
0805Y1000331JXT
0805Y1000331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y1000331JXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y1000331JXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 100V X7R 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805Y1000331JXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 100V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 250108 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive