0805Y2001P80BFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y2001P80BFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0805Y2001P80BFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0805Y2001P80BFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 81810 pcs | Datový list | MLCC High Reliability Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±0.1pF | Tloušťka (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | Soft Termination, High Temperature | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) | kapacitní | 1.8pF |