domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y5000472KER
0805Y5000472KER
0805Y5000472KER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y5000472KER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y5000472KER
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 500V X7R 0805
(v amerických dolarech)
24000 pcs
Product parameter
Part Number 0805Y5000472KER Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4700PF 500V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 276750 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 4700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 4700pF