domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y5000561MDT
0805Y5000561MDT
0805Y5000561MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y5000561MDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y5000561MDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 500V X7R 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805Y5000561MDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 560PF 500V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 241963 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 560pF