domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 0805Y5004P70DFT
0805Y5004P70DFT
0805Y5004P70DFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0805Y5004P70DFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0805Y5004P70DFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 0805
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number 0805Y5004P70DFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 4.7PF 500V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 251826 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 4.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapacitní 4.7pF