domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1111J2000330GQT
1111J2000330GQT
1111J2000330GQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1111J2000330GQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1111J2000330GQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1111
Product parameter
Part Number 1111J2000330GQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58973 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1111 (2828 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 33pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) kapacitní 33pF