domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1111Y1K02P40CQT
1111Y1K02P40CQT
1111Y1K02P40CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1111Y1K02P40CQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1111Y1K02P40CQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.4PF 1KV C0G/NP0 1111
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 1111Y1K02P40CQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2.4PF 1KV C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64599 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV)
Tolerance ±0.25pF Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1111 (2828 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Q, Low Loss, Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 2.4pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapacitní 2.4pF