domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1111Y3000751JQT
1111Y3000751JQT
1111Y3000751JQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1111Y3000751JQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1111Y3000751JQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 750PF 300V C0G/NP0 1111
Product parameter
Part Number 1111Y3000751JQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 750PF 300V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62634 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 300V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1111 (2828 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Detailní popis 750pF ±5% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) kapacitní 750pF