1111Y5008P20CUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1111Y5008P20CUT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1111Y5008P20CUT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1111Y5008P20CUT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1111 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4612 pcs | Datový list | Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 500V |
| Tolerance | ±0.25pF | Tloušťka (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 (1B) | Velikost / Rozměry | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Série | FlexiCap™ | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1111 (2828 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 8.2pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) |
| kapacitní | 8.2pF | Aplikace | RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive |