domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J0100123FCT
1206J0100123FCT
1206J0100123FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J0100123FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J0100123FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 10V C0G/NP0 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J0100123FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 10V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61248 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.012µF