domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J0100331KXR
1206J0100331KXR
1206J0100331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J0100331KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J0100331KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 10V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J0100331KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 10V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 281085 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 330pF