domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J0160102KXR
1206J0160102KXR
1206J0160102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J0160102KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J0160102KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 16V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J0160102KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 16V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 314345 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1000pF