domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J0250102KXT
1206J0250102KXT
1206J0250102KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J0250102KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J0250102KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 25V X7R 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J0250102KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1000PF 25V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 262468 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1000pF