domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J0250151FCT
1206J0250151FCT
1206J0250151FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J0250151FCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J0250151FCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 1206
Product parameter
Part Number 1206J0250151FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75497 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 150pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 150pF