domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J1000182FAT
1206J1000182FAT
1206J1000182FAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J1000182FAT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J1000182FAT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J1000182FAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64569 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1800pF