domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J2000221MXT
1206J2000221MXT
1206J2000221MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J2000221MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J2000221MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 200V X7R 1206
Product parameter
Part Number 1206J2000221MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 220PF 200V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 241206 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 220pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 220pF