1206J2000682JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J2000682JXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1206J2000682JXR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 6800PF 200V X7R 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1206J2000682JXR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 6800PF 200V X7R 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 242956 pcs | Datový list | MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| teplotní koeficient | X7R (2R1) | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6800pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) | kapacitní | 6800pF |