domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J2000683KDT
1206J2000683KDT
1206J2000683KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J2000683KDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J2000683KDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J2000683KDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 126345 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.068µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.068µF