domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J2003P30CQT
1206J2003P30CQT
1206J2003P30CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J2003P30CQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J2003P30CQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206
Product parameter
Part Number 1206J2003P30CQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102826 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±0.25pF Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Q, Low Loss Poruchovost -
Detailní popis 3.3pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 3.3pF