domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J5000333MDR
1206J5000333MDR
1206J5000333MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J5000333MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J5000333MDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206J5000333MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.033UF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 150100 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.033µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.033µF