domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J5000392MXT
1206J5000392MXT
1206J5000392MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J5000392MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J5000392MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Product parameter
Part Number 1206J5000392MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 309856 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 3900pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 3900pF