domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206J6300152MXT
1206J6300152MXT
1206J6300152MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206J6300152MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206J6300152MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 630V X7R 1206
Product parameter
Part Number 1206J6300152MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 1500PF 630V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 288410 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 630V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 1500pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 1500pF