domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0100184MXR
1206Y0100184MXR
1206Y0100184MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0100184MXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0100184MXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y0100184MXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.18UF 10V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 215514 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.18µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.18µF