domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0100394MXT
1206Y0100394MXT
1206Y0100394MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0100394MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0100394MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.39UF 10V X7R 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y0100394MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.39UF 10V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 163960 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.39µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.39µF