domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0250101FFT
1206Y0250101FFT
1206Y0250101FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0250101FFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0250101FFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1206
Product parameter
Part Number 1206Y0250101FFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 76276 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 100pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 100pF