domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0250101MXT
1206Y0250101MXT
1206Y0250101MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0250101MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0250101MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 100PF 25V X7R 1206
Product parameter
Part Number 1206Y0250101MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 100PF 25V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 230678 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 100pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 100pF