domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0500331KXR
1206Y0500331KXR
1206Y0500331KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0500331KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0500331KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 50V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y0500331KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 50V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 262969 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 330pF