domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y0630823KET
1206Y0630823KET
1206Y0630823KET
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y0630823KET s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y0630823KET
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y0630823KET Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.082UF 63V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 164786 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.082µF