domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y2000330JFR
1206Y2000330JFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y2000330JFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y2000330JFR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y2000330JFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189017 pcs Datový list MLCC Series, High Reliability
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance 33pF
Tloušťka (Max) C0G, NP0 Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence High Reliability, Automotive
hodnocení - Polarizace 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Výrobní číslo výrobce 1206Y2000330JFR Lead Style 0.063" (1.60mm)
Výška - Sedící (Max) - Funkce Epoxy Mountable, High Temperature
Poruchovost - Rozšířený popis 33pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Popis CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206