domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y2000470JFT
1206Y2000470JFT
1206Y2000470JFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y2000470JFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y2000470JFT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206
Product parameter
Part Number 1206Y2000470JFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 169159 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 47pF