1206Y2000562JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y2000562JXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1206Y2000562JXT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1206Y2000562JXT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 250331 pcs | Datový list | MLCC Standard Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 200V | Tolerance | 5600pF |
| Tloušťka (Max) | X7R (2R1) | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | FlexiCap™ |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | hodnocení | AEC-Q200 |
| Polarizace | 1206 (3216 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 1206Y2000562JXT |
| Lead Style | 0.063" (1.60mm) | Výška - Sedící (Max) | - |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 5600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | CAP CER 1206 |