1206Y2006P80CFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y2006P80CFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1206Y2006P80CFT |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1206Y2006P80CFT | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 161888 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 200V | Tolerance | 6.8pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | FlexiCap™ |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability, Automotive |
| hodnocení | - | Polarizace | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 1206Y2006P80CFT | Lead Style | 0.063" (1.60mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 6.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±0.25pF | Popis | CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1206 |