domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y3003P90DQT
1206Y3003P90DQT
1206Y3003P90DQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y3003P90DQT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y3003P90DQT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.9PF 300V C0G/NP0 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y3003P90DQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.9PF 300V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102123 pcs Datový list High Q Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 300V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Q, Low Loss, Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 3.9pF ±0.5pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapacitní 3.9pF