domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y5000391KXT
1206Y5000391KXT
1206Y5000391KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y5000391KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y5000391KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 390PF 500V X7R 1206
Product parameter
Part Number 1206Y5000391KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 390PF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 287927 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 390pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapacitní 390pF