domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1206Y5000392MDR
1206Y5000392MDR
1206Y5000392MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1206Y5000392MDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1206Y5000392MDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 1206Y5000392MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3900PF 500V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 216001 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série FlexiCap™ hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 3900pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 3900pF