domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J0100562KXT
1210J0100562KXT
1210J0100562KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J0100562KXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J0100562KXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 10V X7R 1210
Product parameter
Part Number 1210J0100562KXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 5600PF 10V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 141674 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 5600pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 5600pF