domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J0100563KXR
1210J0100563KXR
1210J0100563KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J0100563KXR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J0100563KXR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.056UF 10V X7R 1210
Product parameter
Part Number 1210J0100563KXR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.056UF 10V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 160607 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.056µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.056µF