domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J0250123KDT
1210J0250123KDT
1210J0250123KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J0250123KDT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J0250123KDT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210
Product parameter
Part Number 1210J0250123KDT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91335 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.012µF