domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J0500564MXT
1210J0500564MXT
1210J0500564MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J0500564MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J0500564MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 50V X7R 1210
Product parameter
Part Number 1210J0500564MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.56UF 50V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91302 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.56µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.56µF