domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J0503P90DFR
1210J0503P90DFR
1210J0503P90DFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J0503P90DFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J0503P90DFR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 1210
Product parameter
Part Number 1210J0503P90DFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84241 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.5pF Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 3.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapacitní 3.9pF