domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J2000220FAR
1210J2000220FAR
1210J2000220FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J2000220FAR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J2000220FAR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1210
(v amerických dolarech)
16000 pcs
Product parameter
Part Number 1210J2000220FAR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 34265 pcs Datový list AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 22pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitní 22pF