domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J2000272KDR
1210J2000272KDR
1210J2000272KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J2000272KDR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J2000272KDR
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 200V X7R 1210
Product parameter
Part Number 1210J2000272KDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 2700PF 200V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95791 pcs Datový list MLCC High Reliability Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 2700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapacitní 2700pF