domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J2000470GCT
1210J2000470GCT
1210J2000470GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J2000470GCT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J2000470GCT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1210
Product parameter
Part Number 1210J2000470GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67747 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 (1B) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 47pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapacitní 47pF