1210J2500182FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J2500182FFR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1210J2500182FFR |
|---|---|
| Výrobce | Knowles Syfer |
| Popis | CAP CER 1800PF 250V C0G/NP0 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 16000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 1210J2500182FFR | Výrobce | Knowles Syfer |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1800PF 250V C0G/NP0 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 45020 pcs | Datový list | MLCC Series, High Reliability |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 250V | Tolerance | 1800pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | Série | - |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | High Reliability, Automotive |
| hodnocení | - | Polarizace | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 1210J2500182FFR | Lead Style | 0.079" (2.00mm) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Poruchovost | - | Rozšířený popis | 1800pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±1% | Popis | CAP CER 1800PF 250V C0G/NP0 1210 |