domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 1210J5000332MXT
1210J5000332MXT
1210J5000332MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1210J5000332MXT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 1210J5000332MXT
Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3300PF 500V X7R 1210
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 1210J5000332MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 3300PF 500V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 233032 pcs Datový list MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm)
teplotní koeficient X7R (2R1) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 3300pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapacitní 3300pF